Logo
  • DONALD
  • TRWAJĄ PRACE NAD FILMEM FABULARNYM O MAGDZIE GESSLER

Trwają prace nad filmem fabularnym o Magdzie Gessler

27.06.2022, 07:45
Już wkrótce powstanie
film fabularny o Magdzie Gessler
na podstawie jej autobiograficznej książki
Magda
, która ukazała się w drugiej połowie 2021 roku. Portal Wirtualne Media ustalił, że znana restauratorka nie tylko bierze udział w pracach nad scenariuszem do filmu, ale również spróbuje swoich sił jako
jedna z reżyserek produkcji
.
Podczas konferencji magazynu Forbes Women Polska, Gessler potwierdziła, że bierze udział w pracach nad filmem inspirowanym książką. 
- W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety: utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa. Rzeczy które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie - mówiła restauratorka.
Celebrytka nie zdradziła jeszcze innych szczegółów produkcji, takich jak obsada, termin i miejsce zdjęć oraz data premiery.
- Ten film na pewno mógłby być
tragikomedią
. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w pięciu odcinkach. Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani - stwierdziła rok temu w rozmowie z
Faktem
.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA