Logo
  • DONALD
  • CLOUT MMA PRZEBIŁO WŁASNE DNO I OGŁASZA WALKĘ 50-LETNIEJ "GOCHY" Z "NIKITĄ"

Clout MMA przebiło własne dno i ogłasza walkę 50-letniej "Gochy" z "Nikitą"

26.10.2023, 11:30
28 października na Orlen Arenie w Płocku odbędzie się druga gala Clout MMA. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych walk będzie starcie patocelebrytów
Małgorzaty "Gochy Magical" Zwierzynieckiej oraz Nikoli "Nikity" Alokin
.
50-letnia Gocha jest matką streamera Daniela "Magicala" Zwierzyńskiego, który zdobył popularność dzięki transmisjom, na których spożywał alkohol, bił matkę, jej konkubenta, a nawet zdewastował swoje mieszkanie. 
W listopadzie 2021 roku sąd w Toruniu orzekł, że Daniel Magical musi odbyć
karę pozbawienia wolności
, ponieważ nakłaniał swoją matkę i jej partnera do składania fałszywych zeznań na komisariacie policji.
 
Na początku roku Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt w asyście policji odebrał psa patostreamerowi, który miał ogromnego guza na łapie. Sprawą suczki Soni od dawna zajmowała się Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód.
 
Z kolei 19-letnia Nikita to była partnerka Daniela. Dziewczyna niedawno zadebiutowała w oktagonie na pierwszej gali Clout MMA.
 
"Dramat. Starszą kobietę zestawiacie z młodą dziewczyną? Rozumiem kliki i sprzedaż ale są jakieś granice. Większym dramatem oczywiście byłabym ja i Caroline Derpienski, która zablokowała mnie za krytykę doczepienia sobie penisa, ale ta starsza kobieta mam wrażenie, że jest przez Was wciągnięta w nierówną grę" - skomentowała Marianna Schreiber.
 
 
 
 
Zobacz też:

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. CLOUT MMA on Twitter: "GOSIA "MARGARET" MAGICAL vs NIKITA to HALLOWEEN FIGHT CLOUT MMA 2 🚨TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! Halloweenowa walka już w tę sobotę na CLOUT MMA 2 👑MARGARET zasuwała mocno na treningach przez ostatnie miesiące przed swoim debiutem. Jej rywalką będzie NIKITA, którą zna... pic.twitter.com/WHrjjsPl6D / Twitter"https://x.com/cloutmma/status/1717272041739501604?s=20
Pokaż więcej (5)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA