Logo
  • DONALD
  • UK: ZWYCIĘZCY LOTERII DŁUGO NIE ODBIERALI NAGRODY, BO UWAŻALI POWIADOMIENIA MAILOWE ZA SPAM

UK: zwycięzcy loterii długo nie odbierali nagrody, bo uważali powiadomienia mailowe za spam

20.10.2023, 11:15
James Briggs i jego żona Sally z Walsall w West Midlands przez miesiąc
ignorowali wiadomości
od Camelot Group, który obsługuje państwową loterię narodową w Wielkiej Brytanii. Małżeństwo było przekonane, że maile, które otrzymywali to spam.
- 3 sierpnia otrzymałem maila związany z losowaniem, ale zignorowałem go, ponieważ działo się tak wiele. Byłem zajęty pracą i międzynarodowym wyjazdem na konferencję - tłumaczył James. 
Mężczyzna przeczytał treść dopiero czwartego maila od organizatora. 
- Nie powiedziałam nic Sally, ale zdecydowałam, że następnego dnia zadzwonię na infolinię National Lottery i sprawdzę, czy wszystkie te maile są prawdziwe - relacjonował.
Po rozmowach z różnymi osobami w końcu uwierzył, że wygrali 10 tysięcy funtów, które będą wpływały na ich konto co miesiąc przez następny rok. Łącznie
120 tysięcy funtów
. James napisał swojej żonie wiadomość, że ma dla niej dobre wieści, kiedy wróci z pracy. Sally na początku wpadła w panikę, że jej mąż wkopał się w jakieś kłopoty.
Pierwsza wypłata z loterii pomogła parze spłacić kredyt za samochód. Teraz planują wydać część pieniędzy na "mały domek" dla Sally, wakacje, laptop i nowe drzwi wejściowe. Resztę gotówki chcą zainwestować w nieruchomości.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA