Logo
  • DONALD
  • FILIP CHAJZER POTWIERDZA, ŻE DOSTAŁ PROPOZYCJĘ WALKI Z KSIĄŻULEM I POTWIERDZA, ŻE "SĄ ROZMOWY"

Filip Chajzer potwierdza, że dostał propozycję walki z Książulem i potwierdza, że "są rozmowy"

11.06.2024, 10:30
fot. Instagram @filip_chajzer / screen InstaStories @ksiazulo / screen YouTube @ksiazulo
Filip Chajzer
jakiś czas temu otworzył w Warszawie budkę z kebabem -
Kreuzberg Kraft Kebap
. Mówił wówczas, że było to jego spełnieniem marzeń. Nowym biznesem Chajzera natychmiast zainteresowali się influencerzy recenzujący jedzenie. Odcinek o Kreuzberg Kraft Kebap nagrał m.in.
Książulo
, który stwierdził, że
"za te pieniądze da się zjeść coś lepszego"
.
Recenzja
nie spodobała się Chajzerowi
, który w niemiłych słowach odniósł się do opinii jak i samego influencera. Potem jednak zmienił zdanie i przeprosił.
Chajzer po tym jak wobec jego fundacji padły oskarżenia o niewypłacenie pieniędzy na leczenie chorego chłopca szuka miejsca dla siebie. Miał wyprowadzić się z Polski. Zdążył też reklamować nieruchomości w Hiszpanii. Teraz okazuje się, że Chajzer chciałby spróbować
swoich sił we freak fightach
. Jako pierwszy poinformował o tym Nitrozyniak:
- Ja wam coś powiem, dostaniecie ode mnie leaka za darmo. Filip Chajzer usilnie próbuje znaleźć rywala na nadchodzącą pewną galę freak fightową, więc nie dziwi mnie, że pewnie teraz będzie zaczepiał wszystkie osoby z internetu - powiedział na jednej ze swoich transmisji.
Niedługo później Książulo, z którym spięcie miał Chajzer poinformował, że odrzucił propozycję walki, za którą miał dostać nie mniej niż 1,5 mln zł. Jedna z federacji miała mu zaproponować pojedynek z "osobą z mediów":
fot. screen InstaStories @ksiazulo
Sam Chajzer odniósł się do sprawy w rozmowie z
Przeglądem Sportowym
i przyznał, że faktycznie
ma zamiar zawalczyć we freak fightach
. Dodał, że chciałby, że to właśnie Książulo było jego przeciwnikiem. Były prezenter TVN uważa, że walka w oktagonie, byłaby starciem o jego nowe życie:
- Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs Książulo to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Nic nie wiedziałem o tańcu, a było bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie - stwierdził Chajzer.
- Bardzo bym się cieszył, gdyby Książulo przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie "od zera" we freak fightach, ale tak naprawdę dla mnie to
nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie
. Musicie wiedzieć, że stawki są... spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady - nie obrzucaj mięsem w internecie, wybierz sport! - dodał Chajzer.
Zobacz też:

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA