Logo

Owsiak na festiwalu cały w emocjach: co wy kur×[email protected] do nas macie?

04.08.2019, 16:11
[reklama]
Wczoraj zakończył się
Pol’and’Rock Festival
w Kostrzynie nad Odrą, w którym - według organizatorów - uczestniczyło 750 tysięcy osób. Podczas koncertów nie zabrakło manifestów politycznych. 
Do polityki nawiązywał też
Jerzy Owsiak
, zamykając festiwal. Odwoływał się m.in. do lotów marszałka Kuchcińskiego i specustawy dotyczącej budowy Muzeum Westerplatte. Fragmenty jego
pełnej wulgaryzmów przemowy
cytuje dziś
Gazeta Lubuska
-
Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy!
To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K***, po co?! Od*** się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka - mówił. 
- Czemu nie karzecie polityków, którzy zap*** samolotami za moje, k***, pieniądze? Dlaczego ich nie pociągniecie do odpowiedzialności? Nie ma na to zgody.
Możecie mnie zabić na tej barykadzie. Możecie mi strzelić w łeb, ale nie cofnę się, bo Polska się stacza.
- A wy k*** ile wywalacie pieniędzy na loty? 176 mln zł na służbę zdrowia. Stoimy w kolejkach do służby zdrowia. Pacjenci onkologiczni nie mają się jak leczyć.
To co wy k*** do nas macie?
- kontynuował. 
Owsiak apelował też do uczestników festiwalu, aby wstawili się za nim przed słubickim sądem. Po poprzednich edycjach festiwalu stawał przed nim za używanie wulgaryzmów. 

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA