Logo
  • DONALD
  • ŚPIEWAK WYŚMIEWA ŁZAWE WPISY RUSIN Z MALEDIWÓW, RUSIN WYZYWA ŚPIEWAKA OD PISOWSKIEGO ATENCJUSZA

Śpiewak wyśmiewa łzawe wpisy Rusin z Malediwów, Rusin wyzywa Śpiewaka od PiSowskiego atencjusza

06.05.2021, 16:18
We wtorek, gdy w Sejmie głosowano nad Krajowym Planem Odbudowy, przebywająca na Malediwach
Kinga Rusin
wrzuciła na Instagram
zdjęcie z Konstytucją i wpis będący apelem do opozycji.
 
"Politycy opozycji, nie wierzcie PISowi! Pamiętajcie, kto co naprawdę robił w przeszłości i nie dajcie się zwieść sprytnym, zakłamanym, pisowskim aktorom, którzy trąbiąc o odbudowie chcą zapewnić sobie władzę i dostęp do koryta na następne długie lata" - pisała. 
Post stał się nie tylko znakomitą okazją do
memów
, ale i wywołał wiele komentarzy. Rusin odpowiedział m.in.
Jan Śpiewak. 
"Oderwani od rzeczywistości celebryci bogacze uczą nas robaków co mamy myśleć i jak mamy żyć. Dlaczego jakiś pusty typ i laska, którzy w życiu nic nie przeżyli, nic nie zaryzykowali, zawsze płynęli z prądem, mają pozycje, żeby czegoś nas nauczać? Badania pokazują, że Instagram to najbardziej przemocowe medium społecznościowe, które prowadzi czasem do zaburzeń samooceny i stanów lękowych" - pisał. 
"Kinga Rusin uczy nas jak żyć i co myśleć, bo jest bogata i od lat pieprzy głupoty w TVN
. Tysiące domorosłych psychologów pokazują nam jak łatwo zdobyć kasę. Idź na psychoterapię! Ułóż sobie w glowie! Myśl pozytywnie to będziesz więcej zarabiać". 
Dziś Rusin napisała
kolejny post
, w którym nazywa Śpiewaka "atencjuszem". 
"
Ułaskawiony przez Dudę atencjusz spłaca dług
. Wrzaski Śpiewaka nie zakryją prawdy, którą wszyscy widzimy: niszczenia Konstytucji, niszczenia wolnych sądów, łamania praw kobiet i praw mniejszości, bezkarności policji, miliardów na propagandę" - pisze Rusin na Malediwach. 
"Czy nie mam racji, że PiS łamie polską Konstytucję, bo interesuje ich wyłącznie władza absolutna i nie chcą nad sobą żadnej kontroli? Dla Śpiewaka powyższe to "bzdury", a "taka jak ja" nie ma prawa zabierać głosu. Wyraźnie,
temu socjalistycznemu radykałowi przeszkadza, że jestem przedsiębiorcą, produkującym w Polsce i płacącym w Polsce podatki
. A w dodatku, o zgrozo, dzielę się majątkiem z potrzebującymi! Próbuje pogardliwie wrzucić mnie do grona "instagramowych influenserek", które rzekomo mówią ludziom "jak żyć". Wali na oślep po to, by pojawić się na portalach i dać na swoich profilach linka do artykułów o sobie samym" - dodaje. 
Rusin cytuje też
Andrzeja Saramonowicza
"Kolejny "wielki lewicowiec" to pieszczoch internetu Jan Śpiewak, który przegrawszy wszystkie procesy o zniesławienie, w worku pokutnym doczołgał się do Canossy w Pałacu Prezydenckim i wyżebrał u Dudy ułaskawienie, jakby groziła mu co najmniej kara śmierci, a nie grzywna". 
Na
odpowiedź Śpiewaka
nie trzeba było długo czekać. 
"Kinga Rusin postanowiła odpowiedzieć na mój wczorajszy post. Oczywiście jej prawo. Nazwała mnie atencjuszem, który spłaca dług za ułaskawienie Andrzeja Dudy, „radykalnym socjalistą”, któremu przeszkadza, że jest biznesmenką. Swoim postem jakoby zakrywam łamanie konstytucji i łamanie praw kobiet. Kinga Rusin zacytowała też słynnego twórcę
Lejdis
 Andrzeja Saramonowicza, który napisał, że przegrałem wszystkie procesy o zniesławienie i wyżebrałem ułaskawienie" - pisze Śpiewak. 
"Pani Kinga wyznacza nowe standardy w zawodzie dziennikarskim:
odwaga to pisanie łzawych postów na plaży na Malediwach
. Pani Kingo, zachowuje się Pani jak ukryta opcja PiSowska. Jest Pani gwarancją dalszych wygranych Kaczyńskiego. Jest Pani symbolem oderwanych od rzeczywistości warszawskich elit, które życie znają z seriali TVN-u". 
"Łamanie konstytucji? Gdzie Pani była, gdy w Warszawie łamiąc konstytucję mafia reprywatyzacyjna wyrzucała ludzi na bruk? Łamanie praw kobiet? Gdzie Pani była, gdy setki tysięcy kobiet musiały wyemigrować z Polski, żeby godnie żyć, bo Pani koledzy liberałowie zamienili kraj w obóz taniej siły roboczej? Mi nie przeszkadza, że jest Pani przedsiębiorczynią, mi przeszkadza, gdy pracodawcy łamią prawa pracowników, z czego TVN jest powszechnie znany.
Stanęła Pani kiedykolwiek w obronie mobbingowanych i molestowanych kobiet w TVN?
" - dodaje. 
 

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.instagram.com/p/COcWtAYlLZg/https://www.instagram.com/p/COcWtAYlLZg/
2. https://www.facebook.com/JanDawidSpiewak/posts/316425073180391https://www.facebook.com/JanDawidSpiewak/posts/316425073180391
Pokaż więcej (4)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA