Logo
  • DONALD
  • RONALDO SIĘ OBRAZIŁ, BO LUKA MODRIĆ ZOSTAŁ WYBRANY NAJLEPSZYM PIŁKARZEM

Ronaldo się obraził, bo Luka Modrić został wybrany najlepszym piłkarzem

01.09.2018, 06:29
Luka Modrić
został wybrany piłkarzem sezonu ostatniej Ligi Mistrzów. To kolejny sukces Chorwata, po otrzymaniu tytułu najlepszego piłkarza Mistrzostw Świata.
Wybór ten nienajlepiej przyjął 
Cristiano Ronaldo.
Nie jest jednak tak, że nie został on doceniony. Otrzymał m.in. nagrodę dla najlepszego napastnika minionej edycji Ligi Mistrzów. Najwyraźniej nie usatysfakcjonowało to jednak Portugalczyka, bo nie pojawił się w ogóle na gali.
Tak o całej sytuacji wypowiedział się
Jorge Mendes
- agent Ronaldo:
W piłkę nożną gra się na boisku i tam wygrał Cristiano Ronaldo. Strzelił 15 goli i na swoich barkach doprowadził Real do wygrania Ligi Mistrzów. Wybór Modricia to kompromitacja i wstyd. Nazwisko zwycięzcy nie powinno stanowić żadnych wątpliwości. To Ronaldo był najlepszy.
Sytuacja jest tym bardziej dziwna, że Luka Modrić to kolega z drużyny Cristiano Ronaldo - Realu Madryt.
Ronaldo może pocieszyć się tym, że ma już pomnik.

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA