Logo
  • DONALD
  • CHINY: NASTOLETNIA GWIAZDA IGRZYSK DOSTAJE SETKI PREZENTÓW, W TYM DOM, A JEJ WIOSKA ZAMIENIŁA SIĘ W ATRAKCJĘ TURYSTYCZNĄ

Chiny: nastoletnia gwiazda igrzysk dostaje setki prezentów, w tym dom, a jej wioska zamieniła się w atrakcję turystyczną

10.08.2021, 09:08
14-letnia Chinka
Quan Hongchan
wygrała w Tokio olimpijską rywalizację w skokach do wody z 10 metrowej wieży. Okazuje się, że wygrana przyniosła jej ogromną popularność.
Dziewczynka pochodzi ze skromnej rodziny. Jej matka w 2017 roku miała poważny wypadek samochodowy i w związku z tym rodzinę utrzymuje tylko ojciec dziewczynki, który uprawia pomarańcze.
Występ Quan Hongchan był jej debiutem na IO. Na jednej z konferencji prasowych przyznała, że walczyła o medal, by zarobić pieniądze na leczenie matki:
- Moja mama jest chora. Nie wiem jaką ma chorobę, bo nie wiem, jak wymówić ten znak. Chcę po prostu zarobić pieniądze, aby zapewnić jej leczenie. Muszę zarobić dużo pieniędzy, aby wyleczyć jej chorobę - powiedziała.
Kiedy opinia publiczna dowiedziała się o historii rodzinnej Quan Hongchan, rodzinę natychmiast zaczęto zasypywać prezentami. Jeden z darczyńców zaoferował im mieszkanie i 200 tysięcy juanów. Ostatecznie rodzina odrzuciła jednak tę propozycję pomocy.
Do rodzinnej miejscowości Hongchan zjeżdżają się tłumy fanów. Jak donoszą media, spowodowało to ogromne zamieszanie w mieście i doprowadziło do nieprzestrzegania restrykcji związanych z pandemią koronawirusa.

Cześć, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy serwisem tworzonym przez osoby, które nie chcą pracować w korporacyjnych mediach, bo uważają, że nie ma w nich już prawie miejsca na humor i etyczne dziennikarstwo.

Jeżeli chcesz pomóc zbudować nam coś świeżego i wartościowego, zajrzyj na nasz Patronite.

Oto dlaczego warto nas wspierać, piątka Donalda:

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.
2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, co za co ktoś zapłacił.
3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.
4. Bo umówmy się, zdarzyło ci się gorzej wydać te 10 zł.
5. Bo malujemy uśmiech na twojej buzi, a nie ma nic cenniejszego, słodziaku. 

A poza tym czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Po więcej memów i Stories chodźcie na Instagramhttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać codziennie podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.youtube.com/watch?v=QJI5OKOYuRghttps://www.youtube.com/watch?v=QJI5OKOYuRg
2. https://twitter.com/NewsBFM/status/1423471388233506819https://twitter.com/NewsBFM/status/1423471388233506819
Pokaż więcej (2)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA