Logo
  • DONALD
  • UNIEJÓW: KSIĄDZ NA MSZY NIE KRYJE SIĘ I WZYWA DO MODLITW ZA PIS I O NAWRÓCENIE PO

Uniejów: ksiądz na mszy nie kryje się i wzywa do modlitw za PiS i o nawrócenie PO

30.03.2020, 14:55
East News
Wyraźne preferencje polityczne księży i sugerowanie, na kogo wierni mają zagłosować to nic nowego. Jednak dopiero w dobie kryzysu związanego z pandemią zdarza się, że polityczna agitacja w kościołach zostaje udokumentowana.
Parafia w Uniejowie transmitowała mszę na żywo, a słowa księdza modlącego się o nawrócenie Platformy Obywatelskiej krążą po sieci.
- Módlmy się o nasz rząd. Z panem prezydentem na czele. Z panem ministrem. Z panem Kaczyńskim. Których pan Bóg dał nam na te czasy jako wyjątkowy dar
- mówił ksiądz.
O nawrócenie błądzących i żyjących w grzechu z Platformy Obywatelskiej.
Transmisja z mszy zniknęła z już profilu parafii na Facebooku.

Hej, jesteś na Donald.pl

Donald to więcej zdrowego rozsądku w polskich mediach. Opisujemy ważne wiadomości z dystansem, bo wszyscy potrzebujemy trochę dystansu i oddechu.

Dlaczego warto nas wspierać na Patronite?

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.

2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, za co ktoś zapłacił, udając że to nie reklama.

3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.

Kliknij, przeczytaj, rozważ: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Film nie jest związany z działalnością profilu, ale takie wypowiedzi można usłyszeć w relacjach na żywo Parafii Uniejów św. Wita. W mszy świętej z dnia 29.03.2020r. około 34 minuty transmisji Ksiądz modli się za PiS i o nawrócenie błądzących Platformy Obywatelskiej. Polecam udostępnić dla większego grona, gdyż sam nie dowierzam w to co słyszę. #komentarze_wyborcow_dudy #komentarze_polityczne #pis #prawoisprawiedliwość #andrzejduda #duda #wyboryprezydenckie2020 #duda2020 #prezydent #polityka #kidawa2020 #bosak2020 #biedron2020 #kamysz2020 #hołownia2020https://www.instagram.com/p/B-V3oDWjrkC/?utm_source=ig_web_copy_link
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA