Logo
  • DONALD
  • TUSK WYLUZOWANY NICZYM WAGON MEDYTUJĄCYCH MNICHÓW

Tusk wyluzowany niczym wagon medytujących mnichów

18.04.2018, 10:24
Donald Tusk
skomentował plotki na swój temat, jakoby miał chodzić po Brukseli rozpowiadać, że Prawo i Sprawiedliwość ma aresztować jego samego i jego syna:
Każdy kto mnie zna wie, że po pierwsze nie chodzę po Brukseli, tylko biegam, bo to mój ulubiony sport, i nie mam w zwyczaju skarżyć się na swój los nikomu. A już w szczególności na coś, co może mi się przydarzyć. To że dzisiaj o PiS-ie, nie tylko w Polsce, ale i w Europie mówi się, że to partia dosyć mściwa, i niektóre wydarzenia z ostatnich tygodni to potwierdzają, to jest inna sprawa. Ale jeśli chodzi o mnie, jestem optymistą. I waleczny jestem wciąż.
Donald Tusk miałby też "blokować porozumienie" pomiędzy Komisją Europejską a polskim rządem w sprawie reform sądownictwa.
Te sugestie czy insynuacje, że są jacyś Polacy, wskazuje się oczywiście przede wszystkim na mnie, jako tego zawsze winnego, którzy chcieliby zablokować porozumienie, są absurdalne. Już pomijam kwestie formalnych kompetencji, kto czym zajmuje się w Brukseli, ale oprócz formalności mam też rozum i serce, a oba są po polskiej stronie. Co nie znaczy, że akceptuję wszystko, co dzisiaj rządzący w Polsce robią.
Potwierdził też, że wybiera się do Polski i w najbliższy poniedziałek będzie zeznawał w sądzie. Oskarżonym jest m. in.
Tomasz Arabski
, który organizował wyprawę polskiego rządu do Katynia w 2010, co zakończyło się katastrofą w Smoleńsku.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA