Logo
  • DONALD
  • BYŁY REPREZENTANT POLSKI: WIDZĘ W TV SWOJĄ CIOTKĘ W 2 MIASTACH Z TYM SAMYM TRANSPARENTEM, CIEKAWE ILE ZAROBIŁA

Były reprezentant Polski: widzę w TV swoją ciotkę w 2 miastach z tym samym transparentem, ciekawe ile zarobiła

17.06.2020, 10:51
Wojciech Kowalczyk
, piłkarz i były reprezentant Polski zastanawia się na Twitterze, ile zarabiają jeżdżący po Polsce
sympatycy Andrzeja Dudy
"Widzę w telewizorni moją ciotkę. Była w Płońsku,a teraz jest w Ciechanowie z tym samym transparentem. Ciekawe ile zarobiła?"
- pisze Kowalczyk. 
W komentarzach wywiązała się dyskusja: niektórzy twierdzą, że płacanie za "tłum" to normalne praktyki w polityce, inni twierdzą, że to wolontariusze jeżdżą na wiece w całej Polsce i nie dostają za to żadnych pieniędzy. Jeszcze inni komentują, że "przekonania są cenniejsze niż pieniądze". 
Ciechanów i Płońsk
Andrzej Duda
odwiedził wczoraj, w obu miastach
na spotkaniach pojawiły się tłumy
. W komentarzach pod postami prezydentach w mediach społecznościowych nie brakuje komentarzy, że organizowanie tak dużych imprez w czasie epidemii jest niebezpieczne. Na zdjęciach widać, że sympatycy Dudy nie zachowują dystansu, niewielu ma na twarzach maseczki. Podobnie wyglądają wiece pozostałych kandydatów. 

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA