Logo
  • DONALD
  • JACEK KURSKI POZWAŁ KRZYSZTOFA SKIBĘ I PRZEGRAŁ 

Jacek Kurski pozwał Krzysztofa Skibę i przegrał 

24.06.2020, 06:30
Krzysztof Skiba
poinformował na Facebooku o prawomocnej decyzji sądu w sprawie wytoczonej mu przez
Jacka Kurskiego
. Chodziło o słowa Skiby, które padły na antenie Polsat News po śmierci Pawła Adamowicza, który prywatnie był jego kolegą ze szkoły. W rozmowie stwierdził, że "
telewizja publiczna szczuła na prezydenta Adamowicza i oto mamy efekty
", a Kurskiego uznał za moralnie odpowiedzialnego za śmierć Adamowicza. 
Pisaliśmy o tym tutaj: 
W pierwszej instacji w procesie karnym Sąd Rejonowy w Warszawie umorzył postępowanie, Kurski jednak się odwołał. Wczoraj Sąd Okręgowy również umorzył postępowanie. 
"Dobre wieści z sądu! Decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie oskarżenie mojej osoby przez prezesa TVP Jacka KURSKIEGO o to, że pomówiłem go twierdząc, iż jest
"moralnie odpowiedzialny za mord na Pawle Adamowiczu"
zostało dzisiaj UMORZONE. Ta decyzja sądu jest prawomocna czyli kończy sprawę. Ufff! Jacek Kurski ponownie przegrał. Czy powie dziś o tym TVP?" - pisze Skiba. 
Jak informuje Onet, wypowiedzi Skiby będą jeszcze dalej rozstrzygane w postępowaniu cywilnym o zniesławienie. Rozprawę przed gdańskim sądem zaplanowano na wrzesień. 
Zobacz też: 

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy ze zdrowym dystansem o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Nasz Twitter: https://twitter.com/donald_PL_

Chcesz nas wesprzeć? Odwiedź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »

9 KOMENTARZY

    NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA