Logo
  • DONALD
  • TVP SZUKA SPECJALISTY DO SPRAW SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

TVP szuka specjalisty do spraw sztucznej inteligencji

20.02.2020, 13:42
Telewizja Polska
poszukuje
Głównego Specjalisty ds. Rozwoju Sztucznej Inteligencji
. Ogłoszenie o pracę pojawiło się dziś na portalu
Linkedin
.
Jak czytamy, do
głównych obowiązków
specjalisty od AI będzie należał "rozwój rozwiązań opartych na mechanizmach sztucznej inteligencji (AI) i przetwarzania języka naturalnego (NLP), w tym: tworzenie modeli uczenia maszynowego (ML)i wdrażanie ich do procesów obsługi klientów oraz tworzenie i implementacja strategii dialogowych voice-botów i chat-botów".
Wśród
wymagań
znalazły się m.in. takie punkty jak doświadczenie w programowaniu w języku Python, umiejętność pracy z bazami danych SQL, doświadczenie w sporządzaniu analiz biznesowych, wykształcenie wyższe i język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.
Ciekawe jest też to, co oferuje TVP. Oprócz prywatnej opieki medycznej i internetu i telefonu bez limitu przyszły pracownik może liczyć na
"nowe znajomości i przyjaźnie na lata"
 oraz na
"realne wyzwania na co dzień".
 
Zobacz też:

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA