Logo
  • DONALD
  • RAPER AK-47 TŁUMACZY, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA, A "HELIOCENTRYZM" TO TAKI SAM SPISEK JAK NP. PANDEMIA

Raper Ak-47 tłumaczy, że Ziemia jest płaska, a "heliocentryzm" to taki sam spisek jak np. pandemia

03.09.2022, 08:17
W ostatnich dniach dużym echem odbiły się wpisy
rapera Ak-47
, który próbuje tłumaczyć swoim fanom, że
Ziemia jest płaska
. Artysta zaczął wchodzić w dyskusję z fanami w komentarzach, a potem żalił się, że "został wystawiony na masowe pośmiewisko".
Raper
Adam Kubiak
występujący pod pseudonimem Ak-47 jakiś czas temu zaczął na swoim facebookowym fanpage'u udostępniać materiały, które mają dowodzić że Ziemia jest płaska, a heliocentryzm to spisek. Na profilu, który obserwuje ponad 100 tysięcy osób, publikował filmy i zdjęcia i
radził fanom, aby "ruszyli mózgiem"
.
"Heliocentryzm to nic innego, jak przekaz od masonerii - a w zasadzie jej najwyższych szczebli, czyli osób wtajemniczonych w największe oszustwo ludzkości, że stworzyli Nam model, w którym szukamy prawdy na zewnątrz a nie wewnątrz Nas" - pisał w maju w jednym z postów.
Ostatnio dyskusja rozwinęła się m.in. pod nowym 
profilowym zdjęciem rapera
"
Wskaż mi inżyniera, który bierze pod uwagę krzywiznę ziemi, choćby przy budowie torów kolejowych
. Zadałem Wam proste pytanie: W jaki sposób woda zakrzywia swoj poziom na globie? Odpalajcie Google i pytajcie Wikipedii".
"Zrozum czym jest trójwymiar. To układ zamknięty, nie jesteś w stanie wydostać się z tej planszy. Zanim zaczniesz głupkowato komentować, rusz mózgiem Bro".
"
Bogate elity ukrywają prawdę
aby utrzymywać ludzkość w niewiedzy, dzięki temu dużo łatwiej manipulować społeczeństwem, które oddaliło się od duchowych, tradycyjnych nauk, których szukać możemy w korzeniach Naszych przodków. Nieświadomi ludzie nie zdają sobie sprawy że za kurtyną materialnego świata 3D stoi energia. Smierć każdego uświadomi" - pisał. 
Wielu komentujących wyśmiewało poglądy rapera, fragmenty jego wpisów były też udostępniane w mediach społecznościowych. Po kilku dniach Ak-47 postanowił odnieść się do krytyki.
"Jak pewnie wielu z Was zauważyło, od kilku dni
zostałem wystawiony na masowe pośmiewisko
pod kątem swoich przemyśleń czy poglądów. Nie jest mi to obce, zderzam się z wyparciem i wyśmianiem od 2014 roku, kiedy to pierwszy raz poruszyłem kwestie "teorii spiskowych". Najbardziej przerażajace jest to, dlaczego temat "płaskiej ziemi" jest tak kontrowersyjny i wzbudza tyle emocji?" - zastanawia się raper.
Tłumaczy, że nawet
teorie spiskowe dotyczące pandemii nie wzbudzają tyle kontrowersji
.
"Dyskusja na temat modelu rzeczywistości może dać obopólne korzyści dla wszystkich, jednak jakakolwiek próba poddania w wątpliwość przyjętego modelu rzeczywistości o wymownej nazwie heliocentryzm jest z góry wypierana, niszczona i mieszana z błotem. Każdy z Was, bazując na własnych zmysłach nie odczuwa potężnej prędkości ziemi (w modelu heliocentrycznym) wokół własnej osi (1600 km/h) ani prędkości wokół słońca (107 000 km/h), nie mówiąc o prędkości ukladu słonecznego, ktora wynosi 792 000 km, mimo to większość upiera się przy tym choć zmysły mu mówią co innego- stoisz w pionie na poziomej, statycznej ziemi" - tłumaczy.
Dalej wyjaśnia, że to
"system edukacji dba o to, by wszystkie umysły były jednakowe"
, wspomina również o cenzurze w mediach.
"Od lat wychodzę poza oficjalną narrację i odkrywam to, co zostało celowo zakryte. Po wielu inicjacjach duchowych zrozumiałem, że wymiar ziemski to wielowymiarowa czasoprzestrzeń a postrzeganie czasu zależy od gęstości, w której się znajdujesz. Już sama ta myśl skłoniła mnie do zgłębiania filozofii czasu i po pewnym czasie byłem pewien, że czasoprzestrzeń to kreacja czystej świadomości a narzędziem jej manifestacji jest elektromagnetyzm - Torus. Na hasło "płaska ziemia" reagowałem wcześniej jak większość: "Hahaha, poje*ało ich". Dziś moja perspektywa jest inna, bazując na własnych doświadczeniach, obserwacjach i odkryciach związanych z rzeczywistością, psyche i miejscem zwanym Atman". 
"Do wszystkich tych, którzy znają prawdę - miejcie jaja o tym mówić, nie bójcie się opinii osób trzecich. Do tych, którzy potrafią jedynie mi ubliżać i wyśmiewać: Co mówisz o mnie dużo mówi o Tobie. Wasze kompleksy i słabości aż wylewają się z naczynia. Na pytanie "po cholere mieliby oszukiwać w tak fundamentalnej kwestii?": 
Trzymają ludzkość w niewiedzy
aby Ci nie mogli duchowo wzrastać. Gdyby ludzkość dowiedziała się czym jest wymiar ziemski i że nie jest możliwym by opuścić ziemię, zadaliby sobie pytanie po co się urodzili i skierowałyby swoją uwagę w głąb siebie".

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL/posts/pfbid028nvFxqioHLd5KFz6dyWx4KJQrxozDphDUQhadsh9eS6H7iXPLN8MhqEYu43j2L1mlhttps://www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL/posts/pfbid028nvFxqioHLd5KFz6dyWx4KJQrxozDphDUQhadsh9eS6H7iXPLN8MhqEYu43j2L1ml
2. https://www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL/posts/pfbid0Yckn4RHKNd8nospdVqW9BWPJF7bxPgfepUJCDkDGpP6pkMtnBPij5cYpEzJq3AzSlhttps://www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL/posts/pfbid0Yckn4RHKNd8nospdVqW9BWPJF7bxPgfepUJCDkDGpP6pkMtnBPij5cYpEzJq3AzSl
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA