Logo
  • DONALD
  • WOŹNIAK-STARAK: "WSTYD MI ZA 10. ODCINEK PROGRAMU AMERYKA EXPRESS"

Woźniak-Starak: "Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express"

10.11.2018, 19:00
Prowadząca program
Ameryka Express
Agnieszka Woźniak-Starak
do tej pory nie zabierała głosu w sprawie kontrowersji, jakie wywoływał program.
Skandal jednak nie ucichł.
TVN został dziś oskarżony w liście otwartym środowisk lewicowych o promowanie stereotypów, "kultury gwałtu" i przyzwolenie na krzywdzenie kobiet, a Filip Chajzer o molestowanie. 
Prowadząca postanowiła to skomentować:
"
Wstyd mi za 10. odcinek programu
Ameryka Express
.
Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą.
I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM
” - napisała na
Instagramie.

Donald.pl na Patronite

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Więcej memów i Storieshttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.https://www.instagram.com/p/BqAF3YcnRj0/
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA