Logo
  • DONALD
  • MORAWIECKI NIE CHCIAŁ DAĆ KUBICY "PIĘCIU DYCH". TERAZ ORLEN DA 40 MILIONÓW

Morawiecki nie chciał dać Kubicy "pięciu dych". Teraz Orlen da 40 milionów

16.10.2018, 11:00
Zespół
F1 Williams
, którego
Robert Kubica
jest obecnie kierowcą testowym, ma sporą dziurę w budżecie. Nieoficjalnie mówi się teraz, że w zamian za otrzymanie przez Kubicę fotela kierowcy, brakujące
40 milionów złotych
 ma zapłacić 
PKN Orlen
, który zostanie sponsorem Wiliamsa.
Kubica od dawna nie ukrywa, że jego celem jest powrót do rywalizacji w Formule 1.
- Decyzja o zostaniu kierowcą rezerwowym była trudna, bo wyeliminowała mnie ze ścigania. Brakuje mi go. Ale podjąłem tę decyzję z nadzieją, że to mi ułatwi dojście do celu, czyli powrotu do Formuły 1. Moim marzeniem i celem jest wystartowanie w inaugurującym sezon Grand Prix Australii - powiedział 34-letni kierowca w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Onet opublikował wczoraj kolejne taśmy
Mateusza Morawieckiego
, na których można usłyszeć, jak premier kilka lat temu cieszył się z wypadku Kubicy. Uznał go za korzystny finansowo, bo
nie chciał mu płacić "pięciu dych co roku"
.
Wczoraj wieczorem sportowiec pomógł niespodziewanie zażegnać kryzys wizerunkowy, publikując wspólne zdjęcie z premierem.
No hard feelings i jedziemy dalej
- napisał.
Wieczorem Kubica spotkał się też z przedstawicielami PKN Orlen. Radio Zet podaje, że tematem rozmów było wejście firmy do F1 i wsparcie finansowe dla kierowcy.

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Wizyta u Premiera. Polska zawsze wspiera swoich 🙂 I nam jeszcze doszedł jeden temacik do dzisiejszej agendy 😉 No hard feelings i jedziemy dalej! 💪https://www.instagram.com/p/Bo90X2ylVsS/?utm_source=ig_embed
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA

Popularne dzisiaj

TVP narzeka, że Owsiak nie chce wyręczać państwa i "nie oddaje łóżek WOŚP"

TVP narzeka, że Owsiak nie chce wyręczać państwa i "nie oddaje łóżek WOŚP"
32
"Przypominamy, że nasza Fundacja przekazała sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości prawie 50 milionów". Zobacz więcej »

Francja: największy meczet zostanie zamknięty, jeden z efektów zamordowania nauczyciela

Francja: największy meczet zostanie zamknięty, jeden z efektów zamordowania nauczyciela
57
W poniedziałek władze Francji rozpoczęły serię akcji, wymierzonych w ruch islamistyczny i obiecały "wojnę z wrogami Republiki". Zobacz więcej »

Ambasada Polski poucza CNN, żeby nie mówić, że LGBT w Polsce ma jakoś źle

Ambasada Polski poucza CNN, żeby nie mówić, że LGBT w Polsce ma jakoś źle
26
"Wszystkie osoby w Polsce, w tym członkowie społeczności LGBT, mają prawo do pełnej ochrony przed nienawiścią, przemocą i dyskryminacją". Zobacz więcej »
Więcej popularnych