Logo
  • DONALD
  • LIL MASTI SKARŻY SIĘ NA OPÓŹNIONY LOT DO TURCJI, FANI OSKARŻAJĄ JĄ O ROBIENIE "ZASIĘGÓW NA TRAGEDII"

Lil Masti skarży się na opóźniony lot do Turcji, fani oskarżają ją o robienie "zasięgów na tragedii"

13.02.2023, 10:54
Aniela Bogusz, znana w sieci jako Lil Masti, opublikowała w weekend film, w którym skarżyła się, że jej pierwsze wakacje w ciąży w Egipcie mogły zostać skrócone o dwa dni. Wszystko z powodu
opóźnienia lotu z Polski do Turcji
, gdzie miała nastąpić przesiadka do kolejnego samolotu.
- Dolecieliśmy do Turcji i dosłownie minutę temu nam odleciał samolot. Może zdążymy, ale są takie opóźnienia, że po prostu za*ebiście. Przez to, że nasz lot został opóźniony, nie zdążyliśmy na lot do naszego miejsca docelowego, a kolejny mamy dopiero jutro o pierwszej w nocy, więc musimy teraz w Istanbule poszukać hotelu. Oczywiście będziemy go mieć free, ze względu na to, że tureckie linie lotnicze zawiodły [...] Nie, no
to jest jakiś skandal
. No nic, idziemy do tego hotelu - żaliła się influencerka.
Następnie przekazała widzom, że udało jej się przedłużyć urlop o dwa dni, więc utrudnienia na lotnisku w Turcji nie wpłynęły na długość wypoczynku. 
Wideo pt. "Utknęliśmy w Turcji" nie spodobało się użytkownikom YouTube. Przypomnijmy, że tydzień temu doszło do
trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii
. Miało ono magnitudę między 7,4 a 7,8. Dotychczas mowa o ponad 28 tysiącach ofiar. Eksperci uważają jednak, że liczba ta może wzrosnąć do nawet 100 tysięcy.
 
"Zginęło jak do tej pory 22 000 ludzi, ponad 100 000 rannych, szacuję się że w samej Syrii bez dachu nad głową zostało ponad 5 mln ludzi i
wjeżdża Lil Masti z clickbaitowym tytułem
, żeby sobie zrobić sobie zasięgi na tragedii ludzi. Na was influencerów to czasami tylko napluć. Wstydu nie macie" - napisał jeden z widzów.
"Czy Ty już zupełnie
upadłaś na łeb
? Czy Ty wiesz co tam się dzieje? Ile ludzi zginęło, ile straciło bliskich, ile straciło dom? Twój 'problem' związany z tym, że tam zostalaś jest niczym w porównaniu z tragedią, jaka spotkała tych ludzi. Niewyobrażalną tragedia. Powinnaś tam siedzieć i milczeć, pokazać trochę pokory i współczucia. Ci ludzie nie mają nic. Ty masz dach nad głową, gdzie spać. Oni nawet tego nie mają. Zamilcz już. Po prostu zamilcz bo
jesteś obrzydliwa
" - wskazał inny. 
 
To kolejna wpadka Lil Masti. Influencerka praktycznie od początku relacjonuje swoją ciążę w mediach społecznościowych. Jej obserwatorzy zobaczyli reakcję przyszłej mamy i jej bliskich na pozytywny test ciążowy czy nagranie z dopochwowego USG u Nicole Sochacki-Wójcickiej, czyli Mamy Ginekolog. 
Sochacki-Wójcicka prowadzi ciążę Bogusz, co również jest szeroko krytykowane. Influencerka została przyjęta na NFZ poza kolejką, a sama Mama Ginekolog jest jej kuzynką. 
Influencerka odniosła się do sprawy na Instastories, tłumacząc, jak dokładnie doszło do tego, że została pacjentką Nicole. 
- Skontaktowałam się z nią. Umówiłyśmy się na pierwszą wizytę, na wyznaczony termin - pamiętam, że wtedy chyba czekałam około tygodnia... Tak więc, to nie jest tak, że ja wchodzę sobie "ej, siema, jestem bez kolejki". Ja zawsze, jak spotykam się z Nikolą, mam wyznaczony termin, przyjeżdżam punktualnie na wyznaczoną datę, na wyznaczoną godzinę do szpitala - stwierdziła.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA