Logo
  • DONALD
  • KOREA PŁD: FANKA DOKUMENTÓW O ZBRODNIACH ZABIŁA PRZYPADKOWĄ OFIARĘ "Z CIEKAWOŚCI"

Korea Płd: fanka dokumentów o zbrodniach zabiła przypadkową ofiarę "z ciekawości"

25.11.2023, 07:30
fot. Korean National Police Agency
23-letnia Jung Yoo-jung została
skazana na dożywocie
za zamordowanie nauczycielki języka angielskiego. Prokuratorzy wnioskowali o karę śmierci, która przewidziana jest dla najbrutalniejszych kryminalistów. Kobieta przyznała się do winy. 
Koreanka jest
miłośniczką kryminałów
i marzyła o doświadczeniu morderstwa. 23-latka miesiącami wybierała swoją ofiarę, korzystając z aplikacji do szukania korepetytorów. Skontaktowała się z ponad 50 osobami, pisząc głównie do kobiet. 
W końcu w maju udało jej się skontaktować z 26-letnią nauczycielką angielskiego. Yoo-jung udawała matkę uczennicy szkoły średniej, która potrzebowała dodatkowych lekcji. Początkowo korepetytorka odmówiła współpracy, jednak 23-latka nalegała na spotkanie. Kobiety umówiły się na lekcję próbną w mieszkaniu nauczycielki.
Yoo-jung kupiła w internecie używany mundurek szkolny i udała się pod wskazany adres. Na miejscu zadźgała swoją ofiarę zadając jej ponad 100 ran. Następnie kobieta poćwiartowała ciało i wezwała taksówkę. Kierowca zawiadomił policję relacjonując, że jego klientka porzuciła zakrwawioną walizkę w lesie. 
Fanka książek i podcastów true crime urodziła się w 1999 roku. Z relacji sąsiadów wynika, że dziewczyna nie miała wielu znajomych i zwykle przesiadywała w domu. Kobieta uzyskała wysokie wyniki w testach spektrum psychopatii.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA