Logo
  • DONALD
  • OJCIEC RYDZYK SAM SIĘ SZCZEPIŁ TRZY RAZY, ALE LEKARZY, KTÓRZY CHCĄ SZCZEPIĆ DZIECI NA KORONAWIRUSA NAZYWA "ZBRODNIARZAMI"

Ojciec Rydzyk sam się szczepił trzy razy, ale lekarzy, którzy chcą szczepić dzieci na koronawirusa nazywa "zbrodniarzami"

03.02.2022, 12:30
Kilka dni temu Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zorganizowała
sympozjum
pod nazwą
Oblicza pandemii.
Wśród prelegentów na sympozjum
zabrakło wirusologów i epidemiologów
, znaleźli się jednak promotorzy amantadyny jako leku na Covid-19 czy osoby kwestionujące sens szczepień.
Co ciekawe ojciec
Tadeusz Rydzyk
, który wielokrotnie krytykował obostrzenia pandemiczne, podczas sympozjum przyznał, że
zaszczepił się trzema dawkami szczepionki
, bo "zna takich, którzy nie słuchali i wąchają kwiatki od spodu":
Co ciekawe przedwczoraj ojciec Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja również zabrał głos w sprawie pandemii i szczepień. Duchowny stwierdził, że
sprawa pandemii już podzieliła Polaków
i być może jest to
próba odwrócenia uwagi od "neomarksizmu, gender, że jest demoralizacji dzieci i młodzieży":
- Widać, że sprawa COVID-19 już w dużej mierze nas podzieliła jako naród, jako społeczeństwo i trzeba uważać. Może komuś z zewnątrz zależy na skłóceniu nas, na odwróceniu uwagi od bardzo ważnych spraw, chociażby od bezpieczeństwa. Widzimy, co się dzieje na granicy polsko-białoruskiej. Jest zagrożony pokój i jest bardzo wiele różnych spraw. Widzimy, jak jest prowadzony neomarksizm, gender, że jest demoralizacja dzieci i młodzieży. Może chodzi o odwrócenie uwagi od tych problemów - mówił o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja, we wtorkowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.
Duchowny odniósł się także do ustawy covidowej, znanej jako lex Kaczyński, która została odrzucona przez Sejm:
- Pracownik będzie mówił, że ten czy ten go zaraził. Skąd będzie wiedział, że tamten go zaraził? A nie zaraził się, bo np. coś dotykał albo jechał samochodem. Jaki będzie dowód, że zaraził akurat ten człowiek? Będzie to prowadziło do jeszcze większego skłócenia nas, jako narodu. Komuś chyba na tym zależy. Widać, że sprawa COVID-19 już w dużej mierze nas podzieliła jako naród, jako społeczeństwo i trzeba uważać. Może komuś z zewnątrz zależy na skłóceniu nas, na odwróceniu uwagi od bardzo ważnych spraw, chociażby od bezpieczeństwa. Widzimy, co się dzieje na granicy polsko-białoruskiej. Jest zagrożony pokój i jest bardzo wiele różnych spraw. Widzimy, jak jest prowadzony neomarksizm, gender, że jest demoralizacja dzieci i młodzieży. Może chodzi o odwrócenie uwagi od tych problemów? - zastanawiał się o. dr Tadeusz Rydzyk.
Ojciec Rydzyk skomentował także wypowiedź dr Katarzyny Ratkowskiej ws. przeprowadzania badań eksperymentalnych z podawaniem preparatów dzieciom od szóstego miesiąca w oficjalnym badaniu klinicznym Pfizera.
- Na sobotnim sympozjum
Oblicza pandemii
usłyszałem, że w kilku miejscach w Polsce są takie praktyki. Dostałem również wiadomość (mam nadzieję, że tego nie ma, że to jest pomyłka), że w Toruniu od 2021 roku są miejsca, gdzie szczepionki są podawane od szóstego miesiąca życia dziecka, że są robione takie eksperymenty. Podobno w Toruniu nawet w dwóch miejscach są takie pikiety -w jednym miejscu w środę, a w drugim w sobotę. Nie mówię gdzie. Mówię to tylko po to, żeby uważać, żeby nie być naiwnym i patrzeć, o co chodzi. Może chodzi o jakieś zamieszanie. To, że choroba jest, to wiemy na pewno, bo to widać - wskazał redemptorysta.
-
Uważajmy na dzieci. Dzieci są niewinne, są bezbronne. Nie wolno!
Jeżeli ktoś by robił takie eksperymenty, to ja porównuję to do mechanizmów, które mieli w sobie Niemcy, tworzący obozy koncentracyjne dla dzieci, np. w Łodzi. To jest niewyobrażalne. Dziecka nie wolno zabijać, także tego nienarodzonego, bezbronnego.
To jest zbrodnia i to są zbrodniarze
- stwierdził.
- Czytałem, że jakiś
profesor mówił, że nie ma powikłań, że nie ma zakrzepicy. Jest. Sam widziałem
. Nie będę mówił kto, ale ktoś nam bardzo bliski dostał właśnie zakrzepicy. Zaszczepiłem się, bo moi lekarze, profesorzy, bardzo szlachetni ludzie, nigdy mnie nie oszukali i mówili: Ojcze, lepiej to zrobić i zaszczepiłem się. Przed podaniem szczepionki lekarz powiedział mi, że jeżeli nie biorę żadnego leku na rozrzedzenie krwi, to lepiej wziąć. Powiedział mi, jaki preparat mam wziąć i żebym wziął coś na ból przed szczepionką, po szczepionce i jeszcze na drugi dzień. Już dokładnie nie pamiętam, w jakiej to było kolejności. Paracetamol na ból i na gorączkę. Poczułem, że byłem szczepiony, jednak organizm nie reagował tragicznie. Oczywiste jest, że zdrowie jest bardzo ważne. Jest przykazanie: Nie zabijaj, czyli nie zabijaj siebie, swojego zdrowia i innych i nie kombinuj z życiem, bo życie jest święte - Pan Bóg daje życie -  powiedział Dyrektor Radia Maryja.
Warto przypomnieć, że na początku pandemii ojciec Tadeusz Rydzyk w sklepie swojej fundacji sprzedawał maseczki bawełniane, przyłbice, ale także
obrazki z wizerunkiem krzyża oraz modlitwą, który ma chronić dom przed epidemią
:

Dokarm kaczkę na Patronite

Zobacz nasz manifest, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA