Logo
  • DONALD
  • KSIĄŻULO ODWIEDZIŁ SŁYNNY HOTEL W POBIEROWIE, ZA PRAWIE 5K ZA NOC DOŚWIADCZYŁ ZEPSUTEJ KLIMY I BRUDNEJ WODY W KRANIE

Książulo odwiedził słynny hotel w Pobierowie, za prawie 5k za noc doświadczył zepsutej klimy i brudnej wody w kranie

28.06.2026, 09:00
Fot. YouTube: @ksiazulo
Youtuber
Książulo
odwiedził
nowo otwarty Hotel Gołębiewski
w nadmorskim Pobierowie. Materiał szybko zyskał na popularności, ponieważ influencer z powodu nie działającej w większości obiektu klimatyzacji zdecydował się wymeldować z pokoju, za który
zapłacił prawie pięć tysięcy złotych.
Gołębiewski w Pobierowie miał otworzyć się w zeszły piątek, 26 czerwca. Jednak na początku miesiąca szefostwo obiektu poinformowało o
przyspieszeniu rozpoczęcia działalności
na 10 czerwca. Wcześniej szeroko komentowane były ceny w hotelu –
noc w najtańszym z 1100 pokoi
kosztuje około 1600 złotych.
Pisaliśmy o tym tutaj:
Teraz hotel odwiedził Książulo, który za jedną noc w apartamencie
dla trzech osób zapłacił ponad 4800 złotych
. Ostatecznie nie spał jednak w obiekcie i
zażądał zwrotu pieniędzy
ze względu na warunki panujące w pokoju. Przez kilka godzin, które spędził w nim Książulo, temperatura oscylowała
między 28 a 32 stopniami Celsjusza
, mimo że termostat ustawiony był na 20 stopni.
Youtuber zgłosił problemy obsłudze budynku, mimo że przez dłuższy czas
nie mógł się do niej dodzwonić
. Ostatecznie dwie interwencje techników odpowiedzialnych za klimatyzację
nic nie dały
, więc Książulo z towarzyszami podróży podjęli decyzję o powrocie do domu i zażądaniu zwrotu pieniędzy, który otrzymali.
- Rozmawialiśmy przed chwilą. Dostałem informację, że niestety nie ma możliwości przeniesienia do innego pokoju.
Jest tam taka sama sytuacja
, więc bardzo nie ma sensu przenosić - powiedział influencerowi pracownik Hotelu Gołębiewski zapytany o możliwość rozwiązania problemu wysokiej temperatury. Wcześniej dodał też, że klimatyzacja w pokojach nie działa,
jeśli drzwi balkonowe są otwarte
.
W swoim materiale Książulo rozmawiał też z innym gośćmi Gołębiewskiego. Okazało się, że w zasadzie wszyscy doświadczyli
wysokich temperatur w pokojach
. Niektórzy wychodzili z pokoju na korytarz, żeby
tam się ochłodzić
. Jedna z rozmówczyń youtubera mówiła też, że w niektórych pokojach
nie było zimnej wody w kranach
, co dodatkowo utrudniało walkę z temperaturą. Książulo nie miał tego problemu, jednak woda w wannie w jego apartamencie
była zielona
i zostawiła za sobą ciemny osad.

Zaakceptuj pliki cookies Twitter/X, aby zobaczyć ten tweet.

Zaakceptuj pliki cookies Twitter/X, aby zobaczyć ten tweet.

Zaakceptuj pliki cookies Google, aby odtworzyć wideo z YouTube.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA