Logo
  • DONALD
  • ROSJA: PROPAGANDA TŁUMACZY, ŻE BUNTOWNICY NAĆPALI SIĘ KETAMINĄ

Rosja: propaganda tłumaczy, że buntownicy naćpali się ketaminą

15.03.2024, 08:00
fot. Biełsat
We wtorek 12 marca rosyjskie oddziały ochotnicze Sił Zbrojnych Ukrainy rozpoczęły działania w przygranicznych regionach obwodu biełgorodzkiego i kurskiego. Rosyjskie Ministerstwo Obrony i Federalna Służba Bezpieczeństwa twierdzą, że antyputinowskie siły zostały przegonione z terytorium Rosji, jednak Ukraińcy podają, że ich żołnierze wciąż zajmują wieś Tiotkino.
Rosyjski tabloid Moskowskij Komsomolec inaczej zinterpretował sytuację. Podano, że w obwodach kurskim i biełgorodzkim trwają "
działania terrorystów
z zakazanej w Rosji organizacji", którzy "najpierw ostrzeliwują terytorium, po czym do walki wkracza piechota". Z informacji rosyjskich oficerów wynika, że terroryści mają być w stanie odurzenia narkotykowego. 
"Wielu z nich jest pod wpływem narkotyków. Przechodzą pod ogniem karabinu maszynowego i naszej artylerii, nawet się nie uchylając. Straż graniczna mówi, że nigdy czegoś takiego nie widziała. Niektórzy z nich mają
szalone oczy
" - relacjonuje Moskowskij Komsomolec.
Narkotyki mają być zapewniane przez Stany Zjednoczone.
- Ukraińskie dowództwo
"narkotyzuje" żołnierzy
na linii frontu ketaminą
, rodzajem narkotyku halucynogennego. To rzekomo pomaga przezwyciężyć strach przed walką - dodaje tabloid. 
W artykule podkreślono, że stosowanie ketaminy "jest nielegalne i prowadzi do uzależnienia od narkotyków". Co więcej, amerykańscy dziennikarze mają donosić, że Waszyngton "rejestruje niewiarygodnie duże ilości ketaminy", którą Ukraina "zaczęła kupować za granicą od początku specjalnej operacji wojskowej".
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA