Logo
  • DONALD
  • "MATEUSZ, ALE Z CIEBIE BAMBIK"- DONALD TUSK FRYMUŚNIE CIŚNIE PREMIEROWI

"Mateusz, ale z ciebie bambik"- Donald Tusk frymuśnie ciśnie premierowi

19.05.2023, 09:45
Kilka dni temu podczas konferencji prasowej premier
Mateusz Morawiecki nazwał Donalda Tuska oszustem
. Wszystko w kontekście przyspieszenie prac Platformy Obywatelskiej nad waloryzacją 500 plus:
- Trudno mówić o
 projekcie partii oszusta z Platformy
, który najpierw kpił sobie gdzie są te pieniądze zakopane, mówiąc o 500 plus, a potem kwotę wolną od podatku podniósł o 2 złote - mówił. - Dzisiaj kreuje się na dobrego wujka. Dzisiaj pan Donald przyszedł do narodu polskiego i mówi: "ja teraz wszystko wszystkim dam". 
Gdzie twoja wiarygodność, chłopie? Pójdź po rozum do głowy, zastanów się, czy ktokolwiek ci w Polsce uwierzy i w twoje intencje?
 - mówił premier.
Donald Tusk postanowił nie pozostać dłużny premierowi. Na spotkaniu z mieszkańcami Słupska lider opozycji odniósł się do uroczystego otwarcia mostu w Tylmanowej. Mieszkańcy korzystają z niego już od pół roku i co ciekawe w związku z uroczystością otwarcia musiał on zostać zamknięty.
Tusk komentując sytuację
nazwał premiera bambikiem
. Tak gracze Fortnite określają niedoświadczonych, początkujących graczy. Określenie to jest także popularne na TikToku, tak nazywa się kogoś, kto jest uważany za nieudacznika, komu nic nie wychodzi.
- Jadąc do was czytam, oczom nie wierzę, że premier Morawiecki postanowił uroczyście otworzyć most na Dunajcu w Tylmanowej, który jest otwarty od pół roku. I żeby otworzyć ten otwarty most, wpadł na pomysł, żeby go dzisiaj zamknąć. Chyba więcej nie trzeba tutaj tłumaczyć. Mamy premiera, który żeby otworzyć to, co jest otwarte, musi to zamknąć.
Mateusz, ale z ciebie bambik, muszę ci powiedzieć
 - powiedział były premier.

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA