Logo
  • DONALD
  • BRIDGET MALCOM, BYŁA MODELKA VICTORIA'S SECRET WYZNAŁA, ŻE AGENT NAMAWIAŁ JĄ DO REGULARNEGO ZAŻYWANIA KOKAINY "ŻEBY SCHUDŁA"

Bridget Malcom, była modelka Victoria's Secret wyznała, że agent namawiał ją do regularnego zażywania kokainy "żeby schudła"

09.07.2021, 14:37
Bridget Malcolm
pracuje w modelingu od 2007 roku. Współpracowała z wieloma znanymi markami, a także wzięła udział w pokazach Victoria’s Secret. Teraz Australijka postanowiła pierwszy raz pokazać obserwatorom ciemniejszą stronę kariery modelki.
W filmie opublikowanym na Instagramie kobieta przyznała, że podrywali ją o wiele starsi mężczyźni, była ofiarą wielu napaści na tle seksualnym, a jej
agent kazał jej zażywać kokainę, aby schudła
. Agencja wymagała od niej zrzucenia wagi do tego stopnia, że sugerowano jej, aby często uprawiała seks w ramach "sportu". A to wszystko, gdy miała mniej niż 18 lat. 
Po latach odkryła u siebie
symptomy zespołu stresu pourazowego
, ortoreksji, anoreksji, nerwicy czy depresji. Modelka opowiada, że nie umiała odnaleźć się wśród towarzystwa bez używek. 
 
Uspokaja, że teraz czuje się już względnie dobrze - od ponad dwóch lat jest trzeźwa i silna. Postanowiła się jednak podzielić swoimi doświadczeniami, ponieważ wierzy, że biznes modowy potrzebuje uzdrowienia i może istnieć bez agresji. 
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.instagram.com/p/CQ0yN0IHaZe/https://www.instagram.com/p/CQ0yN0IHaZe/
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA