Logo
  • DONALD
  • LESZEK MILLER "DWÓJKĄ" NA LIŚCIE KOALICJI EUROPEJSKIEJ W WIELKOPOLSCE

Leszek Miller "dwójką" na liście Koalicji Europejskiej w Wielkopolsce

17.03.2019, 07:45
fot. East News
W piątek podczas konferencji prasowej Grzegorz Schetyna ogłosił kandydatów Platformy Obywatelskiej na listy Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na wysokich pozycjach znaleźli się między innymi: Radosław Sikorski, Jerzy Buzek, Janusz Lewandowski, Tomasz Frankowski czy Janina Ochojska.
W Wielkopolsce "jedynką" na listach Koalicji Europejskiej będzie Ewa Kopacz.
Okazuje się, że druga pozycja przypadnie Sojuszowi Lewicy Demokratycznej, który zarekomendował na to miejsce byłego premiera Leszka Millera.
"Dwójką będzie Leszek Miller
. Inicjatywa o kandydowaniu Leszka Millera w Wielkopolsce wyszła z regionu, a nie z centrali - powiedział przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.
Miller w sobotę spotkał się z działaczami SLD i podziękował za rekomendację:
- Tegoroczne wybory są szczególnie ważne. Nie tylko ze względu na trudną sytuację w Polsce, polityczne podziały, spory, ale też brexit. Kandydat na europosła musi dawać rękojmię wyborcom, że właściwie będzie pojmować ideę Unii Europejskiej, że będzie działać na rzecz pogłębionej stabilizacji i rozwoju Europy. Musi rozumieć, że przyszłość Europy jest przyszłością naszej ojczyzny. 
15 lat temu wprowadzałem Polskę do Unii. Startuję, żeby nikt Polski z tej Unii teraz nie wyprowadził. A istnieje takie zagrożenie
- powiedział Miller.
Dla fanów, garść ostatnich ripost Leszka Millera:

Lubisz nas czytać? Wesprzyj Donalda na Patronite

Donald.pl to więcej zdrowego rozsądku w mediach. Opisujemy codziennie ważne wiadomości, uczciwie i z dystansem, bo wszyscy potrzebujemy trochę oddechu i mniej złych emocji.

Dlaczego warto wspierać nas na Patronite?

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.

2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, za co ktoś zapłacił, udając że to nie reklama.

3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.

Kliknij, przeczytaj i rozważ: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA