Logo
  • DONALD
  • DO SIECI TRAFIŁ TRAILER "UNRECORD", GRY FPS Z WYJĄTKOWO REALISTYCZNĄ GRAFIKĄ

Do sieci trafił trailer "Unrecord", gry FPS z wyjątkowo realistyczną grafiką

23.04.2023, 08:00
W zeszłym roku deweloper Alexandre Spindler podzielił się krótkim materiałem wideo. Zaprezentował on fragment gry w stylu body cam, nad którą obecnie pracuje. 
 
Teraz twórca wypuścił do sieci gameplay oficjalnie zapowiedzianej produkcji Unrecord, która wygląda
niezwykle realistycznie
. Deweloper obiecuje na Steamie "FPS-a dla jednego gracza, który opowiada historię policjanta z perspektywy jego kamery".
"Pracując nad rozwiązaniem skomplikowanej sprawy, będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności taktyczne i detektywistyczne, aby odnieść sukces" - czytamy.
 
"Unrecord charakteryzuje się złożonymi dialogami, innowacyjną mechaniką rozgrywki, trudnymi dylematami moralnymi oraz unikalnym systemem strzelania. Fabułę Unrecord można porównać do powieści detektywistycznej lub thrillera. Gracz będzie musiał zbadać kilka spraw kryminalnych i zmierzyć się z różnorodną obsadą postaci. Fabuła i prezentacja gry będą kluczowe dla doświadczenia rozgrywki, dlatego gracze mogą spodziewać się wielu różnorodnych sekwencji rozgrywki, jak również licznych zwrotów akcji" - zapowiada deweloper.
Twórca zapewnia, że Unrecord nie będzie symulatorem, a spora część pracy opiera się na dopracowaniu fabuły i systemu porozumiewania się z innymi postaciami przez radio.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA