Logo
  • DONALD
  • MARIANNA SCHREIBER PO APELU DO MEDIÓW, ŻEBY DAĆ JEJ SPOKÓJ ZAPOWIADA WYSTĘP U WOJEWÓDZKIEGO

Marianna Schreiber po apelu do mediów, żeby dać jej spokój zapowiada występ u Wojewódzkiego

09.03.2024, 09:00
Łukasz Schreiber, który ubiega się o fotel prezydenta Bydgoszczy, poinformował, że rozstał się z żoną i trwają rozmowy o separacji. Marianna Schreiber opublikowała wpis, w którym twierdzi, że to nie ona podjęła w tej sprawie decyzję, a o rozstaniu dowiedziała się z mediów.
Celebrytka żaliła się, że jej mąż postanowił skomentować ich życie intymne na łamach gazet, a nie porozmawiać bezpośrednio z nią.
Po informacji o rozstaniu Marianna poprosiła swojego męża oraz media o to, "by
nie eskalowali i sztucznie nie nakręcali
naszych rodzinnych spraw".
"Proszę o to jako matka naszego małego dziecka. Żadne dziecko i żadna kobieta nie zasługuje na takie cierpienie. Jest trudno, chyba nikt z nas nie chce żeby było jeszcze trudniej. Tym niemniej także życzę powodzenia. Nie przekraczajmy Rubikonu" - napisała na X/Twitterze.
Teraz jednak dowiadujemy się, że żona polityka
wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego
. Odcinek z Marianną zostanie wyemitowany w najbliższy wtorek w TVN.
"Gdy dostałam zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego, dość długo się zastanawiałam czy powinnam iść, ale życie toczy się dalej. Po prostu. Muszę zaakceptować rzeczy na które nie mam wpływu i to jak jest… iść naprzód. Tylko funkcjonując dalej, nie zatrzymam się w miejscu czując, że życie mi się skończyło…" - czytamy.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Marianna Schreiber on Twitter: "Proszę z całego serca mojego męża oraz media o to by nie eskalowali i sztucznie nie nakręcali naszych rodzinnych spraw. Proszę o to jako matka naszego małego dziecka. Żadne dziecko i żadna kobieta nie zasługuje na takie cierpienie. Jest trudno, chyba nikt z nas nie chce żeby... / Twitter"https://x.com/MSchreiberM/status/1763864849036034254?s=20
2. Marianna Schreiber on Twitter: "Gdy dostałam zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego, dość długo się zastanawiałam czy powinnam iść, ale życie toczy się dalej. Po prostu. Muszę zaakceptować rzeczy na które nie mam wpływu i to jak jest... iść naprzód. Tylko funkcjonując dalej, nie zatrzymam się w miejscu... pic.twitter.com/4Tuiw5CLJd / Twitter"https://x.com/MSchreiberM/status/1766050953172586848?s=20
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA