Logo
  • DONALD
  • ŚWIDNIK: POLICJA TRADYCYJNIE UBRAŁA CHOINKĘ W ODBLASKI

Świdnik: policja tradycyjnie ubrała choinkę w odblaski

23.12.2023, 07:30
fot. KPP Świdnik
Przed Urzędem Miasta w Świdniku odbyło się wspólne ubieranie choinki. W wydarzeniu uczestniczyli policjanci, pracownicy UM, przedstawiciele Rady Młodzieży, Straży Miejskiej, Nadleśnictwa, dzieci oraz seniorzy. Już czwarty rok z rzędu drzewko zostało przystrojone w
ozdoby odblaskowe
.
W ramach akcji każdy mieszkaniec miasta może sobie zabrać odblask z choinki, żeby zwiększyć swoją widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Wśród odblasków zawisły również ozdoby wykonane przez przedszkolaków. 
- Pamiętajmy, że noszenie odblasków jest niezmiernie ważną rzeczą. Dlatego też nieustannie zachęcamy pieszych oraz rowerzystów do korzystania z elementów odblaskowych, które w znaczny sposób poprawiają ich bezpieczeństwo. Ponadto przypominamy, że piesi poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, mają obowiązek używania elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu - zaapelowała aspirant sztabowy Elwira Domaradzka z KPP Świdnik.
fot. KPP Świdnik
fot. KPP Świdnik

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA