Logo
  • DONALD
  • TEKSTY, JAKIE WYSYŁAŁ WOKALISTA MAROON 5 DO KOCHANKI, STALE KRĄŻĄ PO INTERNECIE W NOWYCH, MEMOWYCH WERSJACH

Teksty, jakie wysyłał wokalista Maroon 5 do kochanki, stale krążą po internecie w nowych, memowych wersjach

24.09.2022, 11:00
Adam Levine
z zespołu Maroon 5 jest mężem modelki Behati Prinsloo, z którą ma dwie córki, a teraz para spodziewa się trzeciego dziecka. Wokół muzyka zrobiło się w ostatnich dniach głośno za sprawą 23-letniej modelki i tiktokerki Sumner Stroh. Kobieta twierdzi, że
43-letni Levine miał z nią romans
, a jako dowód pokazała zrzuty ekranu wiadomości, które miał wysyłać do kochanki. 
Po wybuchu skandalu zaczęły pojawiać się
kolejne kobiety
, które twierdzą, że wokalista flirtował z nimi online. Levine oświadczył na swoim Instagramie, że nigdy nie zdradził swojej żony, choć przyznał, że "przekroczył granicę w godnym pożałowania okresie swojego życia".
"Na tym świecie
zależy mi tylko na mojej żonie i rodzinie
. Być tak naiwnym i na tyle głupim, by zaryzykować jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, była największym błędem, jaki mogłem popełnić" - napisał.
Incydent sprawił, że muzyk stał się gwiazdą memów, które potępiają jego zachowanie. Największą kontrowersję wzbudziły wiadomości Levine’a o treści: "może będę musiał zobaczyć ten tyłeczek" czy "to twoje ciało jest niedorzeczne".
 
Szybko pojawiła się fala memów, które wyśmiewają muzyka. Portal Know Your Meme przygotował subiektywny ranking najlepszych grafik.

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA