Logo
  • DONALD
  • SASIN DOSTAŁ MEDAL "ZA ZASŁUGI DLA POCZTY POLSKIEJ" I PRZEZ CAŁĄ UROCZYSTOŚĆ NIKT NIE WYBUCHŁ ŚMIECHEM

Sasin dostał medal "za zasługi dla Poczty Polskiej" i przez całą uroczystość nikt nie wybuchł śmiechem

10.11.2022, 10:30
fot. Ministerstwo Aktywów Państwowych
Minister
Jacek Sasin
wziął wczoraj udział w obchodach Dnia Łącznościowca w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Podczas uroczystości został uhonorowany
medalem za "szczególne zasługi" dla Poczty Polskiej
- Poczta Polska jest dziś podmiotem o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym. Z tego względu chcemy, by utrzymała ona pozycje największego operatora pocztowego w kraju - mówił Sasin.
- Jako Ministerstwo Aktywów Państwowych chcemy, by Poczta Polska była liderem w nowoczesnym podejściu do realizacji usług, a także by ciągle utrzymała pozycję największego operatora pocztowego na rynku.
Sasin wraz z prezesem Poczty Polskiej wręczyli podczas uroczystości 24 odznaczenia "Zasłużony dla Łączności" oraz 12 odznak "Profesjonalny Pracownik Poczty Polskiej".
- Gratuluję wszystkim odznaczonym osobom. Nie mam wątpliwości, że
przed Pocztą Polską są lata sukcesów i dynamicznego rozwoju
. Potrzeba tu również Państwa doświadczenia, wiedzy i współpracy. Wierzę, że Polacy mogą na nią liczyć - mówił Sasin.
Sam został odznaczony "Medalem Honorowym Poczty Polskiej im. Króla Polski Zygmunta II Augusta". Jak tłumaczy Poczta, odznaczenia te otrzymują "
osoby o nieposzlakowanej opinii, które wykazały się szczególnymi zasługami dla Poczty Polskiej
i nie są pracownikami firmy".
"Medal Honorowy Poczty Polskiej im. Króla Polski Zygmunta II Augusta otrzymał Jacek Sasin, wiceprezes Rady Ministrów, który aktywnie wspiera Pocztę i Pocztowców, m. in. dzięki jego działaniom Spółka otrzymała dokapitalizowanie Architektury Sieci Logistycznej" - czytamy.
Medal dla Sasina za zasługi dla Poczty Polskiej już budzi wiele emocji w mediach społecznościowych. Komentujący przypominają, że Sasin jest odpowiedzialny za
wybory kopertowe
, które się nie odbyły. Poczta Polska ma otrzymać za nie ponad
53 mln zł rekompensaty
"Kiedy już powoli niesławne wybory kopertowe odchodziły w zbiorowej pamięci w odległe zakamarki, Poczta Polska postanowiła ośmieszyć Sasina a ten, zamiast powiedzieć "nie zasłużyłem, dajcie spokój, nie wracajmy do tego", skwapliwie wystawia się po raz kolejny na pośmiewisko" - pisze posłanka Lewicy
Anna Maria Żukowska


 

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. https://twitter.com/MAPGOVPL/status/1590369470346072066?s=20&t=ZYLi2F3BGt8UVjMRVVLSEghttps://twitter.com/MAPGOVPL/status/1590369470346072066?s=20&t=ZYLi2F3BGt8UVjMRVVLSEg
Pokaż więcej (6)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA