Logo
  • DONALD
  • LONDYN: ANTYSZCZEPIONKOWCY ZAATAKOWALI SIEDZIBĘ STACJI TELEWIZYJNEJ

Londyn: antyszczepionkowcy zaatakowali siedzibę stacji telewizyjnej

24.08.2021, 07:05
W
Londynie siedzibę telewizyjnej firmy
produkcyjnej ITN
zaatakowali antyszczepionkowcy
. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać jak grupa osób przeciwnych szczepieniom próbuje dostać się do budynku ITN, znajdującej się w londyńskiej dzielnicy Camden.
Okazuje się, że
100 osobom udało się dostać do biurowca
. Potwierdziła to londyńska policja metropolitalna. Na jednym z nagrań dostępnych w sieci słychać, jak uczestnicy zamieszek znieważają dziennikarza Channel 4 Jona Snowa.
"Funkcjonariusze reagują na protest w prywatnej nieruchomości na Gray's Inn Road w Camden, gdzie ludzie bezprawnie uzyskali dostęp do budynku. Funkcjonariusze są na miejscu, zapewniając ochronę budynku i usuwając tych, którzy się do niego dostali" - poinformowała policja.


"Policja jest obecna w związku naruszeniem zasad bezpieczeństwa na Gray's Inn Road
, w siedzibie ITN. Pracownikom ITN, w tym osobom pracującym w ITV News, Channel 4 News i Channel 5 News, doradzono, aby albo zostali w budynku, albo trzymali się z daleka, gdy sytuacja jest rozwiązywana" - przekazała z kolei rzeczniczka ITN.
Do podobnego zdarzenia w Londynie doszło dwa tygodnie temu, kiedy antyszczepionkowcy zaatakowali dawną siedzibę telewizji BBC. Stacja jednak wyprowadziła się z tego budynku już kilka lat temu.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA