Logo
  • DONALD
  • LONDYN: ANTYSZCZEPIONKOWCY ZAATAKOWALI SIEDZIBĘ STACJI TELEWIZYJNEJ

Londyn: antyszczepionkowcy zaatakowali siedzibę stacji telewizyjnej

24.08.2021, 07:05
W
Londynie siedzibę telewizyjnej firmy
produkcyjnej ITN
zaatakowali antyszczepionkowcy
. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać jak grupa osób przeciwnych szczepieniom próbuje dostać się do budynku ITN, znajdującej się w londyńskiej dzielnicy Camden.
Okazuje się, że
100 osobom udało się dostać do biurowca
. Potwierdziła to londyńska policja metropolitalna. Na jednym z nagrań dostępnych w sieci słychać, jak uczestnicy zamieszek znieważają dziennikarza Channel 4 Jona Snowa.
"Funkcjonariusze reagują na protest w prywatnej nieruchomości na Gray's Inn Road w Camden, gdzie ludzie bezprawnie uzyskali dostęp do budynku. Funkcjonariusze są na miejscu, zapewniając ochronę budynku i usuwając tych, którzy się do niego dostali" - poinformowała policja.


"Policja jest obecna w związku naruszeniem zasad bezpieczeństwa na Gray's Inn Road
, w siedzibie ITN. Pracownikom ITN, w tym osobom pracującym w ITV News, Channel 4 News i Channel 5 News, doradzono, aby albo zostali w budynku, albo trzymali się z daleka, gdy sytuacja jest rozwiązywana" - przekazała z kolei rzeczniczka ITN.
Do podobnego zdarzenia w Londynie doszło dwa tygodnie temu, kiedy antyszczepionkowcy zaatakowali dawną siedzibę telewizji BBC. Stacja jednak wyprowadziła się z tego budynku już kilka lat temu.
Zobacz też:

Donald.pl na Patronite

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Więcej memów i Storieshttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA