Logo
  • DONALD
  • NOWY DWÓR GDAŃSKI: JEDNA PANI TOPIŁA KOCIĘTA, DRUGA WSKOCZYŁA DO WODY I JE URATOWAŁA

Nowy Dwór Gdański: jedna pani topiła kocięta, druga wskoczyła do wody i je uratowała

03.08.2021, 13:18
W niedzielę wieczorem mieszkanka Nowego Dworu Gdańskiego podeszła do rzeki Tuga, wrzuciła reklamówkę do wody, a następnie odeszła. Okazało się, że
w torbie były świeżo urodzone koty
. Incydent zarejestrowały kamery miejskie. 
 
Miauczenie kociąt zwróciło uwagę dzieci bawiących się w pobliżu. Od razu zawiadomiono służby. Dźwięki usłyszała również kobieta, która spacerowała z córką niedaleko rzeki. Ta
ściągnęła sukienkę, weszła do wody i wyciągnęła reklamówkę
- Widząc, że strażacy nie są w stanie bosakiem sięgnąć tego worka, a worek coraz bardziej zanurzał się pod wodę, nie widząc też zainteresowania nikogo wejściem do wody, nie wahałam się. Stwierdziłam, że czas nagli. No i weszłam do tej wody - mówiła pani Klaudia w rozmowie z TVN24. 
W torbie znalazły się 3 kocięta oraz kamień. Kobieta próbowała reanimować zwierzęta, niestety jednego z nich nie udało się uratować. Te, które przeżyły, mieszkanka postanowiła zabrać do weterynarza, a następnie do siebie.
Policjanci znaleźli kobietę, która próbowała utopić koty zaledwie po kilkunastu minutach od zgłoszenia sprawy. 62-latka usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem, grozi jej do 5 lat więzienia.
Zobacz też:

Donald.pl na Patronite

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Więcej memów i Storieshttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA