Logo
  • DONALD
  • USA: BYŁY OFICER PENTAGONU CAŁKIEM NA SERIO ZEZNAWAŁ O KONTAKTACH Z UFO 

USA: były oficer Pentagonu całkiem na serio zeznawał o kontaktach z UFO 

28.07.2023, 06:00
Były oficer Narodowej Agencji Wywiadu Geoprzestrzennego i oraz członek Biura Rozwiązywania Anomalii we Wszystkich Domenach (AARO) David Grusch zeznał pod przysięgą w środę, że Stany Zjednoczone od lat 30. XX wieku są w posiadaniu
technologii o pochodzeniu pozaziemskim
oraz ciał obcych istot.
Podczas przesłuchania podkomisji ds. nadzoru Izby Reprezentantów przekonywał, że od prawie stu lat Pentagon prowadził kampanię dezinformacji nastawioną na zaprzeczanie istnieniu istot pozaziemskich. 
USA rzekomo posiadają pojazdy istot pozaziemskich oraz od dekad próbują
odtworzyć obce technologie
. Grusch przesłuchał kilkudziesięciu świadków, którzy mieli mieć kontakt z UFO oraz przyznał, że sami z żoną doświadczyli "czegoś bardzo wstrząsającego".
Zdaniem byłego oficera szef zespołu AARO dr Sean Kirkpatrick kłamał, twierdząc, że nie posiada wiarygodnych dowodów na technologię pozaziemską. Dodał, że posiada wiedzę o "wielu swoich kolegach, którzy zostali fizycznie zranieni" przez niezidentyfikowane obiekty i przedstawicieli władz, którzy chcieli ich uciszyć. Sam wyraził obawy o swoje życie, dlatego odmówił podania szczegółów podczas jawnego wysłuchania.
Zeznania złożyli również byli wojskowi piloci Ryan Graves i David Fravor. Pierwszy wyjaśnił, że m.in. w 2014 roku podczas misji w okolicach bazy wojskowej w Virginia Beach dwa myśliwce F/A-18 przeleciały w odległości kilkunastu metrów obok mierzącego kilka metrów "czarnego lub ciemnoszarego sześcianu wewnątrz przezroczystej kuli". Obiekty miały
przeczyć prawom fizyki
. Fravor z kolei w 2004 roku zobaczył biały obiekt w kształcie cukierka Tic-Tac, który również zdawał się przeczyć prawom fizyki.
- Technologia, z którą mieliśmy do czynienia, była dużo lepsza, niż cokolwiek mieliśmy. Mówimy o czymś, co było w stanie wylecieć w kosmos, polecieć gdzieś i zejść w ciągu sekund - powiedział.
Po zakończonych przesłuchaniach członkowie komisji
wezwali rząd do ujawnienia informacji
na temat tych zjawisk. Zapowiedzieli również zgłoszenie ustaw nakazujących władzom ujawnienie większej ilości danych. 
- Wzywam naszych przywódców wojskowych i przedstawicieli wywiadu do wypuszczenia większej ilości informacji Amerykanom na temat UAP - powiedział Demokrata Dustin Moskowitz.
 

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA